ENGELSK SKOLE (19. ÅRHUNDREDE).

4421596. ENGELSK SKOLE (19. ÅRHUNDREDE).

„Hayfield, Harting, Hants“
monogrammet (nederst til højre), olie på lærred
38 x 53cm - samlet størrelse inklusive ramme.

har brug for en god rengøring og en lille tåre nederst til højre i midten.

Få foretaget en gratis vurdering!

„Hayfield, Harting, Hants“

Antal besøg: 195