SPEJLSKAB, med stenindsats, 20. århundrede.

441973. SPEJLSKAB, med stenindsats, 20. århundrede.

Længde 106, dybde 57, højde 189 cm.

Slitage, skader, reparationer, istandsat og suppleret, en lås løs.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 389