1 sølvbæger på 3 kuglefødder, siselleret planteindretning, navnegravering
Stemplet 830, kattefod
Højde ca. 10 cm
1 sølvtrofæ, forgyldt indvendigt, plisseret kant, gravering
Stemplet K.Andersson, kattefor, C8 (1929)
Geleret ca. 9 cm
1 sølvtrofæ, gravering
Stemplet GAB, kattefod, D8 (1930)
Højde ca. 6,2 cm
1 lille sølvskål, forgyldt indvendigt, gravering
Højde ca. 3 cm
Samlet vægt ca. 194 gram.