Messinghåndtag, 22 stk.

Messinghåndtag, 22 stk.
4418512. Messinghåndtag, 22 stk.

Dimensioner: ca. 4,5x21 cm.

Brugsslitage. Mangler skruer på nogle.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dimensioner: ca. 4,5x21 cm.

Antal besøg: 222