DALATUPPAR & DALA HESTE, 9 stk, hovedsagelig ældre.

4416734. DALATUPPAR & DALA HESTE, 9 stk, hovedsagelig ældre.

Udskåret træ med håndmalet indretning. Højde 8-25 cm.

Brugsslitage. Nogle skader kan forekomme.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 273