SKIBSUR PÅ STAND, 20. århundrede.

4416274. SKIBSUR PÅ STAND, 20. århundrede.

Messing og mahogni

Længde ca. 37 cm.
Bredde ca. 20 cm.
Højde ca. 32 cm.

Solgt til fordel for Stockholms Stadsmission.

Brugsslitage, mærker, ridser, delvist malet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Messing og mahogni

Længde ca. 37 cm.
Bredde ca. 20 cm.
Højde ca. 32 cm.

Antal besøg: 219