„ORIGAMI“, Leyform kontorstol, 20. århundrede, kunstlæder.

4416031. „ORIGAMI“, Leyform kontorstol, 20. århundrede, kunstlæder.

Sædehøjde ca. 40 cm, ryghøjde ca. 83 cm.

Brugsslitage, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mærker.

Antal besøg: 514