NAVAJA, foldekniv, Spanien, 1800/20. århundrede.

4415533. NAVAJA, foldekniv, Spanien, 1800/20. århundrede.

Metal. Længde (når foldet) 25 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 615