441486. BOX CAMERA, objektiv mærket Excelsior, begyndelsen af det 20. århundrede.
I dele med taske. 2 linser inkluderet ("CP Goerz, Berlin" og "Carl Zeiss Jena" Taskens mål ca 34 x 21 x 34 cm.
Slitage, ridser, mærker, buler. Taske med skader. Ikke gennemgået.