BÅDMODEL, HALVMODEL, „Endeavour“.

4412107. BÅDMODEL, HALVMODEL, „Endeavour“.

Mærket med messingplade, 1943. Designer Carles E. Nicholson.
Modeldimensioner
Ca. 88x16 cm.
Ca. 98x30 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Modeldimensioner
Ca. 88x16 cm.
Ca. 98x30 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker.

Antal besøg: 321