S.T. DUPONT. Gul forgyldt lighter.

4410040. S.T. DUPONT. Gul forgyldt lighter.

Gillox er.
5,6x3,3x1,2 cm.

Meget god stand.
Sten mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Gillox er.
5,6x3,3x1,2 cm.

Meget god stand.
Sten mangler.

Antal besøg: 310