Et sæt med 16 snapsglass stropper, 20. århundrede.

4409720. Et sæt med 16 snapsglass stropper, 20. århundrede.

Højde: 12,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde: 12,5 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 225