GULVLAMPE, „G-018" messing, Bergboms.

4409427. GULVLAMPE, „G-018" messing, Bergboms.

Etiket markeret. Stolpens højde ca. 120 cm.

Overfladeslitage, ridser, pletter. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 235