RONNY DELRUE (1957) „UDEN TITEL (2000)“.

4408079. RONNY DELRUE (1957) „UDEN TITEL (2000)“.

Blyantsigneret litografi, uindrammet og rullet 55 cm bred x 75 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 155