GULVLAMPE, Bestlite BL3 Lille, Gubi.

4407909. GULVLAMPE, Bestlite BL3 Lille, Gubi.

Forkromet statisk med sort lakeret skærm og fod. Justerbar arm og vinklet skærm.
Højde ca 143 cm, fod diam 28 cm.

Ubetydelig slitage, nogle mindre ridser/mærker på skærmen og foden.
Arbejdede på tidspunktet for katalogisering.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 514