ANDERS ÖSTERLIN. Farve silketryk.

4406110. ANDERS ÖSTERLIN. Farve silketryk.

Nummereret og signeret 80/90, 78x63 cm, samlede mål 101x76 cm.

Glas mangler, mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Glas mangler, mindre skader.

Antal besøg: 115