ANGELICA WIIK. litografi, signeret, EA.

440414. ANGELICA WIIK. litografi, signeret, EA.

Cirka 59 x 43 cm.

Oramad.

Kunstner/designer

Angelica Wiik (Født 1960)

Få foretaget en gratis vurdering!

Cirka 59 x 43 cm.

Oramad.

Kunstner/designer

Angelica Wiik (Født 1960)

Antal besøg: 1.232