Et sæt af 4 modelbiler, 20. århundrede.

4403561. Et sæt af 4 modelbiler, 20. århundrede.

Stubaitalbahn TW1 (Grazer vognfabrik/AEG) - 1904
Volvo PV445 Duet- Politibil
Elmotorvogn 43 (ASEA) - 1902
Bygningsserie 44

Længde længste model: 31 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Volvo PV445 Duet- Politibil
Elmotorvogn 43 (ASEA) - 1902
Bygningsserie 44

Længde længste model: 31 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 205