4401266. Sølvgenstande, 4 stk., 20. århundrede.
4 stk sølvgenstande, 20. årh.
2 stk sprinkler, ciselleret blomsterindretning.
En mærket 830S, en mærket kattefod S.
Højde ca. 10 cm
1 sølvfad, dekoreret kant, monogramgravering.
Mærket måneskåret krone 800 WTB.
Diameter ca. 10 cm
1 x holder med vedhæng, indsats mangler, monogramgravering, ciseleret indretning med laurbærblad.
Højde ca. 6 cm, diameter ca. 5,5 cm
Højde ca. 10 cm
Diameter ca. 10 cm