BESKEDENHED BLAISE (8).

BESKEDENHED BLAISE (8).
4400191. BESKEDENHED BLAISE (8).

O'DONNELL, PETER (tekst); HOLDAWAY, JIM & ROMERO, ENRIQUE (billedet). I Modesty Blaise + Modesty Blaise 2-12 (9-11 mangler). Stockholm, Alvglans, 1983-99.
4:o. 305 x 222 mm. Ubetydeligt slidte originale papstropper. 8 bind.

Mere kom ud. Hvert bind åbner med essays om forfatterne og seriens historie.

Ikke fuldt gennemgået, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 240