E. RADZIEVSKY. VISIONER.

E. RADZIEVSKY. VISIONER.
4399644. E. RADZIEVSKY. VISIONER.

Olie på lærred, indrammet, signeret og dateret nederst til højre og tergo, 110,5 cm H x 90 cm B (100,5 cm H x 80 cm B, uindrammet).

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Adresse

Unit 9 The Piper Centre
Carnwath Road
London
SW6 3JX
Storbritannien

Placering
Line 05
Antal besøg: 162