JON WIJK. Farvelitografi, Signeret og dateret 1979.

4398410. JON WIJK. Farvelitografi, Signeret og dateret 1979.

Rammemål 76 x 67 cm
Billedmål 49 x 39 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål 76 x 67 cm
Billedmål 49 x 39 cm.

Antal besøg: 172