JON WIJK. Farvelitografi, Signeret og dateret 1978.

4398306. JON WIJK. Farvelitografi, Signeret og dateret 1978.

Rammemål 71 x 61 cm
Billedmål 44 x 34 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål 71 x 61 cm
Billedmål 44 x 34 cm.

Antal besøg: 176