ANDERS ZORN. "Najads", radering, signeret med blyant, signeret og dateret 1918 i trykket.

439646. ANDERS ZORN. "Najads", radering, signeret med blyant, signeret og dateret 1918 i trykket.

Billedareal 15,7 x 23,5 cm.

Gulning.

Kunstner/designer

Anders Zorn (1860–1920)

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedareal 15,7 x 23,5 cm.

Gulning.

Kunstner/designer

Anders Zorn (1860–1920)

Antal besøg: 1.215