ANTONI TAPIES (1923-2012). Rene Renverse.

4396231. ANTONI TAPIES (1923-2012). Rene Renverse.

Antoni Tapies (1923-2012), Crâne Renversé, farvelitografi, 1986, signeret og nummereret, eksemplar 51/75, ca. 31,5 x 66 cm (arkstørrelse), indrammet bag glas, med ramme ca. 58 x 91 cm

Liste over værker: Galfetti/Homs 1087.

Ikke indrammet, undersøgt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ikke indrammet, undersøgt.

Antal besøg: 291