4396231. ANTONI TAPIES (1923-2012). Rene Renverse.
Antoni Tapies (1923-2012), Crâne Renversé, farvelitografi, 1986, signeret og nummereret, eksemplar 51/75, ca. 31,5 x 66 cm (arkstørrelse), indrammet bag glas, med ramme ca. 58 x 91 cm