SPEJL og SOFFORD, 20. århundrede.

43953. SPEJL og SOFFORD, 20. århundrede.

Sofabordet måler 70 x 70, højde 72 cm.

Knopper mellem bund og top til sofabordet mangler. Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 941