CHARLES BENTLEY ORIGINAL AKVAREL.

4394833. CHARLES BENTLEY ORIGINAL AKVAREL.

Charles Bentley (1806-54) originalt akvarelmaleri af skibe og kystscene - forgyldt ramme 42cm x 50,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 214