MAD/SØJLEBORD.

MAD/SØJLEBORD.
4394102. MAD/SØJLEBORD.

Højde ca. 73 cm
Bredde ca. 105 cm
Dybde ca. 105 cm.

Indsæt diske mangler, ridser, slid, mærker, skader/manglende dele.

Få foretaget en gratis vurdering!
4394102. MAD/SØJLEBORD.

Højde ca. 73 cm
Bredde ca. 105 cm
Dybde ca. 105 cm.

Antal besøg: 213