Isspand, sølv, England, 20. århundrede.

4392857. Isspand, sølv, England, 20. århundrede.

Mærket „Reproduktion Old Sheffield Plate“
Dimensioner: 13 x 17 cm.

Brugsslitage.

Tema

The Set Table

Få foretaget en gratis vurdering!

Dimensioner: 13 x 17 cm.

Brugsslitage.

Tema

The Set Table

Antal besøg: 257