FRÉDÉRIC SOFIA. BORD og 2 LÆNESTOLE, „Airloop“, Fermob, grønlakeret metal.

4392314. FRÉDÉRIC SOFIA. BORD og 2 LÆNESTOLE, „Airloop“, Fermob, grønlakeret metal.

Dimensioner på stolene ca. Total højde 85 cm, sædehøjde 45 cm. Bordmål ca diameter 60 cm, højde 74,5 cm.

Brugsslitage, mindre ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 793