RUNE PERSSON. Stilleben, olie på pap, signeret.

43923. RUNE PERSSON. Stilleben, olie på pap, signeret.

33 x 40,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

33 x 40,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.813