KANAPÉ, slutningen af 1800-tallet.

4391976. KANAPÉ, slutningen af 1800-tallet.

Let tekstilbetræk (indenlandsk).
Ben med karruseller.
Længde ca. 160, sædehøjde 44, ryghøjde 100 cm.

Brugsslitage. Polstring med pletter. En karrusel mangler. Et ben med afvisning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ben med karruseller.

Antal besøg: 448