HORST JANSSEN (1929-1995). Ergo bliver ikke træt, Michi.
4390330. HORST JANSSEN (1929-1995). Ergo bliver ikke træt, Michi.
Horst Janssen (1929-1995), Ergo nich müde werden, Michi, ætsning, 1980, signeret, dateret og dedikeret, også dateret og tituleret i pladen, ca. 20,5 x 28,5 cm indrammet bag glas, med ramme ca. 40,5 x 47 cm.