HORST JANSSEN (1929-1995). Ergo bliver ikke træt, Michi.

4390330. HORST JANSSEN (1929-1995). Ergo bliver ikke træt, Michi.

Horst Janssen (1929-1995), Ergo nich müde werden, Michi, ætsning, 1980, signeret, dateret og dedikeret, også dateret og tituleret i pladen, ca. 20,5 x 28,5 cm indrammet bag glas, med ramme ca. 40,5 x 47 cm.

Ikke indrammet, undersøgt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ikke indrammet, undersøgt.

Antal besøg: 212