PICNIC MØBLER, 5 dele, midten af det 20. århundrede.

439018. PICNIC MØBLER, 5 dele, midten af det 20. århundrede.

Bordmål: Længde.

Slitage, rust, stødmærker, ridser, pletter, farvetab. Der mangler 1 krog til låsning. Skive med mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bordmål: Længde.

Antal besøg: 964