8dlr drikkeskåle, 20. århundrede, B.la Pripps.

4389560. 8dlr drikkeskåle, 20. århundrede, B.la Pripps.

Højde ca. 24 cm, 36x36 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 24 cm, 36x36 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 310