KAI DREWS. Interiører.

KAI DREWS. Interiører.
4387938. KAI DREWS. Interiører.

Olie på panel, signeret „Poul Rönne“.

47 x 37 cm.

Rammemål: 55 x 45 cm.

Mindre overfladeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

47 x 37 cm.

Rammemål: 55 x 45 cm.

Mindre overfladeslid.

Antal besøg: 403