ET INDISK UDSKÅRET UDTRYK.

ET INDISK UDSKÅRET UDTRYK.
4386160. ET INDISK UDSKÅRET UDTRYK.

20. århundrede, af bladbladform, 79 cm høj 13 cm bred.

generelle mærker og slid, revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 110