Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Auktionshuset Kolonn
Tæpper & tekstiler
Tæpper
TÆPPE, facadelagen, signeret AW, ca 200 x 140 cm.
438585. TÆPPE, facadelagen, signeret AW, ca 200 x 140 cm.
Polykrom mønster.
Vis hele teksten
Slitage, pletter.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Polykrom mønster.
Vis hele teksten
Slitage, pletter.
Auktionshuset Kolonn
Antal besøg:
2.594