NORMAN ROGERS (20. ÅRHUNDREDE) SOVENDE KAT.

4384076. NORMAN ROGERS (20. ÅRHUNDREDE) SOVENDE KAT.

signeret (nederst til højre), akvarel
26 x 24cm - billedstørrelse
44cm x 40cm - rammestørrelse.

Noget misfarvning, men generelt godt.

Få foretaget en gratis vurdering!

26 x 24cm - billedstørrelse
44cm x 40cm - rammestørrelse.

Antal besøg: 193