GLASOBJEKTER, 7 dele, inklusive , SPILL KUMM, 1800/2000 årh.

438346. GLASOBJEKTER, 7 dele, inklusive , SPILL KUMM, 1800/2000 årh.

3 stykker spidskommen, højde 4 - 10 cm, diameter 12,5 - 25 cm.
Glaskrukke med låg, højde 18, diameter 8 cm.
2 apoteksflasker, højde 22 cm.
glaskrukke uden låg, højde 12, diameter 9 cm.

Alders- og Brugsslitage, der kommer Kantstødt på glaskrukken uden låg.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 550