ARMBÅND 18k guld med charms 14k/18k guld, 1900-tallet.

438257. ARMBÅND 18k guld med charms 14k/18k guld, 1900-tallet.

Armbånd, bismarck, stemplet Nyströms Sundbyberg 1956, bredde 5 mm, længde ca 20,5 cm.
7 charms, 14k og 18k guld, højde ca 1 - 2,5 cm.
Vægt cirka 21,9 gram.

Brugsslitage. En charme med datoindgravering.

Få foretaget en gratis vurdering!

Vægt cirka 21,9 gram.

Antal besøg: 423