PIEDESTAL, marmor, gustaviansk stil, 20. århundrede.

438145. PIEDESTAL, marmor, gustaviansk stil, 20. århundrede.

To delte.
Højde 105 cm.

Mangler top. Fald, farvepletter, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

To delte.
Højde 105 cm.

Antal besøg: 653