ANTHONY BUTLER (20. ÅRHUNDREDE) „ITTERINGHAM“.

4380244. ANTHONY BUTLER (20. ÅRHUNDREDE) „ITTERINGHAM“.

signeret (nederst til venstre), akvarel
36 x 43cm - samlet størrelse inklusive glasramme.

God stand, mindre slag på rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 155