Sølvgenstande, 7 nye, 20. årh.

4380222. Sølvgenstande, 7 nye, 20. årh.

Skål med glasindsats højde 24 cm
Yderbeklædning 2 stk diameter 14 cm
Blomstersæt med lysestage diameter 19 cm
Skåldiametervc21 cm
Lysestager 2 stk Godinger højde 8 cm.

Pletter, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skåldiametervc21 cm

Pletter, ridser.

Antal besøg: 230