EKE BJERÉN. „RYDNING“.

EKE BJERÉN. „RYDNING“.
4378820. EKE BJERÉN. „RYDNING“.

Signeret og dateret 1975, olie på panel, titel a tergo, 29x39 cm, ramme 33x43 cm.

Ramme med håndteringsslid.

Kunstner/designer

Eke Bjerén (1943–1999)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ramme med håndteringsslid.

Kunstner/designer

Eke Bjerén (1943–1999)

Antal besøg: 282