Kommode, SPEJL, skammel, midten af det 20. århundrede.

437832. Kommode, SPEJL, skammel, midten af det 20. århundrede.

Skammelhøjde ca 42, spejlhøjde ca 103, kommode længde 64, dybde 34, højde 79 cm.

Slitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser og mærker.

Antal besøg: 676