GERALD ACKERMANN (BRITISK, 1876-1960).

4378091. GERALD ACKERMANN (BRITISK, 1876-1960).

'Medway'
signeret (nederst til højre), akvarel
47 x 59cm - samlet størrelse med glasramme

Proveniens: Mandells Galleri, Elm Hill, Norwich.

Let falmning og misfarvning.

Få foretaget en gratis vurdering!

'Medway'

Let falmning og misfarvning.

Antal besøg: 146