ROCK HUDSON, SIGNERET FARVEFOTOGRAFI.

4376814. ROCK HUDSON, SIGNERET FARVEFOTOGRAFI.

Underskrift og dateret '83, 9,5 x 7 tommer

Med et ægthedscertifikat.

Ingen anmærkninger.

Tema

A Collection of Autographs

Få foretaget en gratis vurdering!

Med et ægthedscertifikat.

Ingen anmærkninger.

Tema

A Collection of Autographs

Antal besøg: 157