BO ÅKE ADAMSSON. FARVELITOGRAFIER, 3 stk, signeret, nummereret.

4376331. BO ÅKE ADAMSSON. FARVELITOGRAFIER, 3 stk, signeret, nummereret.

Numre 210/260, 174/260, 162/260
Billeddimensioner 12,5 x 16,5 cm
Rammemål ca. 25 x 29 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Bo Åke Adamsson (Født 1941)

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål ca. 25 x 29 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Bo Åke Adamsson (Født 1941)

Antal besøg: 249