EN SAMLING AF KUNSTVÆRKER OG SAMLEOBJEKTER (ANTAL).
4375710. EN SAMLING AF KUNSTVÆRKER OG SAMLEOBJEKTER (ANTAL).
For at inkludere en rød metalvejlampe, en Besway-knivrens, et par smørklapper, en smørpresse udskåret med en ko, et knogle- og ibenholt dominosæt, et lille japansk lakeret bordskab, 17 cm bredt, en vandrestok med hvid metalkrave, 92 cm lang, en James Wilson Booth støbt metalplade, 23 cm x 19 cm, seks victorianske fordybninger fra 1839 til 1885 og med Edward VII indenturer dateret 1902, to antikvitetssamlerklubreferencebøger: The Artist's Daughter A Fictionalized Memoir of Ellen Churchyard og Leonard Squirrell The Last of the Norwich School. (antal).
Opdelser/brud på kabinettet, rustning til lampen, ukendt om dominosættet er færdigt, slid på stokken, ellers generelt slid og mærker svarende til alderen.